Betyg: 42009-03-22, kl 13:58, om N3 Västra HamnenModern inredning möter fräsch mat i lagom portioner. Bra råvaror och god service verkar vara nyckeln i N3 Västra Hamnens affärsidé.
Reser mycket i jobbet men har besökt denna pärla ett flertal gånger och fler kommer det att bli.
Betyg: 52009-03-21, kl 23:18, om Sushi och Te I LuleåSveriges bästa sushiställe lätt! Jag har försökt hitta ett motsvarande ställe i Stockholm, har letat runt men verkligen inte hittat det. Längtar tills jag åker upp igen så jag får käka RIKTIG sushi som inte bara består av räka och lax!
Betyg: 22009-03-21, kl 21:50, om Restaurang JavaNja, sushi är väl inte deras specialitet. Riset var för varmt och det höll inte ihop riktigt. Nej, deras mongoliska buffé är det man går dit frö.
Betyg: 22009-03-21, kl 20:04, om SushinaraÅt takeaway från dethär stället,det var gott,men det berodde bara på att jag inte ätit sushi på länge. När jag jämför den med andra ställen jag varit på så märker jag att det var den äckligaste sushi jag ätit... Den är färdiggjord och förvaras i FRYSDISKAR! riset klarar inte av det utan blir konstigt. Om du verkligen är tvungen att äta på SushiNara ska du ta med dig hem ok låta det tina en stund. Är du i täby centrum,gå i stället på Sawadee Täby,de har mycket godare.
Betyg: 52009-03-21, kl 18:22, om Sushi GardenSå trevlig personal, verkligen ett hjärtligt bemötande. Lagom stora bitar, mkt billigt 45 kr under lunchtid gäller även lördag. Finns flera menuer att välja på, även dom prisvärda, några kronor billigare vid take away, tyvärr tar dom inte kort, finns kundtoalett vilket inte alltid är vanligt på Sushirestauranger. Smakfullt inrett.
Betyg: 32009-03-21, kl 00:36, om HälsoSushiVäldigt god sushi men lokalen är väldigt liten, trång och grå.. jag vet inte, men det är inget ställe man vill sätta sig ner och äta på. Men sushin är god och till ett bra pris dessutom! :)
Betyg: 52009-03-21, kl 00:27, om AsienköketÄter alltid sushi där! Bästa stället runt nordstans området engligt mig! Trevlig personal, bra pris, otroligt mysig resturang! Rekommenderas verkligen!
Betyg: 52009-03-20, kl 20:59, om SushibitenDet absolut bästa sushi stället i göteborg. Har man väl ätit där en gång så är det svårt att äta på något annat ställe, ingen kommer ens nära. Perfekta rullar och massa olika maki och alla lika goda. Fiskgrytan är heller inte dum ett mycket bra alternativ om man inte gillar sushi. För övrigt så är det en mysig lokal med trevlig personal. Ett måste att besöka om man gillar sushi, helt grymt.
Betyg: 42009-03-22, kl 13:58, om N3 Västra Hamnen
Modern inredning möter fräsch mat i lagom portioner. Bra råvaror och god service verkar vara nyckeln i N3 Västra Hamnens affärsidé.
2 3 Från Sushikartan.seReser mycket i jobbet men har besökt denna pärla ett flertal gånger och fler kommer det att bli.
Philip Selander
Betyg: 52009-03-21, kl 23:18, om Sushi och Te I Luleå
Sveriges bästa sushiställe lätt! Jag har försökt hitta ett motsvarande ställe i Stockholm, har letat runt men verkligen inte hittat det. Längtar tills jag åker upp igen så jag får käka RIKTIG sushi som inte bara består av räka och lax!
1 0 Från Sushikartan.seBetyg: 52009-03-21, kl 22:03, om Yukai
Trevlig personal, fin stämning, awesome sushi. Superbra på alla sätt & vis!
1 0 Från Sushikartan.seBetyg: 22009-03-21, kl 21:50, om Restaurang Java
Nja, sushi är väl inte deras specialitet. Riset var för varmt och det höll inte ihop riktigt. Nej, deras mongoliska buffé är det man går dit frö.
0 1 Från Sushikartan.seBetyg: 22009-03-21, kl 20:04, om Sushinara
Åt takeaway från dethär stället,det var gott,men det berodde bara på att jag inte ätit sushi på länge. När jag jämför den med andra ställen jag varit på så märker jag att det var den äckligaste sushi jag ätit... Den är färdiggjord och förvaras i FRYSDISKAR! riset klarar inte av det utan blir konstigt. Om du verkligen är tvungen att äta på SushiNara ska du ta med dig hem ok låta det tina en stund. Är du i täby centrum,gå i stället på Sawadee Täby,de har mycket godare.
1 2 Från Sushikartan.seBetyg: 52009-03-21, kl 18:22, om Sushi Garden
Så trevlig personal, verkligen ett hjärtligt bemötande. Lagom stora bitar, mkt billigt 45 kr under lunchtid gäller även lördag. Finns flera menuer att välja på, även dom prisvärda, några kronor billigare vid take away, tyvärr tar dom inte kort, finns kundtoalett vilket inte alltid är vanligt på Sushirestauranger. Smakfullt inrett.
11 7 Från Sushikartan.seBetyg: 42009-03-21, kl 18:05, om Nonni Sushi
Bra sushi och trevlig personal, klart värt ett besök
1 0 Från Sushikartan.seBetyg: 32009-03-21, kl 00:36, om HälsoSushi
Väldigt god sushi men lokalen är väldigt liten, trång och grå.. jag vet inte, men det är inget ställe man vill sätta sig ner och äta på. Men sushin är god och till ett bra pris dessutom! :)
0 1 Från Sushikartan.seBetyg: 52009-03-21, kl 00:27, om Asienköket
Äter alltid sushi där! Bästa stället runt nordstans området engligt mig!
1 2 Från Sushikartan.seTrevlig personal, bra pris, otroligt mysig resturang! Rekommenderas verkligen!
Betyg: 52009-03-20, kl 20:59, om Sushibiten
Det absolut bästa sushi stället i göteborg. Har man väl ätit där en gång så är det svårt att äta på något annat ställe, ingen kommer ens nära. Perfekta rullar och massa olika maki och alla lika goda. Fiskgrytan är heller inte dum ett mycket bra alternativ om man inte gillar sushi. För övrigt så är det en mysig lokal med trevlig personal. Ett måste att besöka om man gillar sushi, helt grymt.
3 1 Från Sushikartan.se